Hirdetések – 2018. október 7.

Szeretettel várjuk az elsőáldozók szüleit október 13-án, szombaton, 18.15-re a plébániára.

A templomban hátul kitéve találunk segédanyagot a gyónási felkészüléshez, illetve a lelkiáldozáshoz.

István atya által tartott házas suli kezdődik október 11-én csütörtökön, 19 órakor a nagymarosi Szent Márton Közösségi Házban, melyet igény szerinti alkalmak fognak követni. A részvétel a nagymarosi templom felújításához adományhoz kötött, melynek mértékét a résztvevő határozza meg. Minden házaspárt, kortól, világnézettől függetlenül szeretettel várunk:

Azok a Nagymaros környékbeli művészek, akik a szívesen felajánlanának alkotásaikból a nagymarosi templom főoltárának felújítására, a Sigill galériában helyezhetik el műveiket, illetve érdeklődhetnek.