Hirdetések – 2024. május 5.

  • Május hónapban az esti szentmisék előtt 10 perccel a loretói litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn 17.45-kor lesz szentmise Verőcén a kápolnában.
  • Szerda este 17.45-kor igeliturgia lesz Verőcén a kápolnában
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz a szentségimádás.
  • Pénteken 16.00-tól a nano és mikor-ifiseknek (4. és 5. osztályosoknak) lesz alkalma Verőcén közösségi házban.
  • Szombaton az előesti szentmise kivételesen fönt a templomban lesz, 18.00-i kezdéssel, mert Szabó Gábor atya újmiséjét ünnepeljük. A mise után szeretetvendégséget is tartunk a közösségi házban. Süteményt szeretettel fogadunk.
  • Május 18-án Pünkösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!
  • Előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29-e és augusztus 2-a között tartjuk. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.