Hirdetések – 2024. április 28.

  • Hétfőn és szerdán 17.45-kor lesz szentmise Verőcén a kápolnában.
  • Hétfőn este 18.30-tól bibliakör lesz a paplakban.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz a szentségimádás.
  • Pénteken 16.00-tól az elsőáldozókkal, és 16.45-től szüleikkel találkozunk Verőcén közösségi házban.
  • Szombat este a megszokott időben 17.00-kor lesz előesti szentmise Verőcén a kápolnában.
  • Szeretettel várjuk a fiatalokat 13 éves kortól az Észak-Duna-menti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozójára május 4-én, szombaton az alsógödi plébániára. A nap során szentmisén veszünk részt, előadást hallhatunk az imádságról, melyet kiscsoportokban és műhelyekben dolgozunk fel, illetve kötetlen, játékos programokkal is készülünk. További információk és jelentkezés a közösség Facebook oldalán található.
  • Szombat este 18.30-tól a mini-ifisekkel, 6-7. osztályosokkal találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Május 18-án Püskösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Duna-menti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!
  • Előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29-e és augusztus 2-a között tartjuk.