Hirdetések – 2024. április 21.

Hétfőn és szerdán 17.45-kor lesz szentmise Verőcén a kápolnában.

Kedden este 17.45-kor kivételesen igeliturgia lesz.

Szerda este 18.30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk Verőcén a plébánián.

Csütörtökön a megszokott rendben lesz a szentségimádás.

Pénteken 16.00-tól a nano- és mikro-ifiseknek (4 és 5. osztályosoknak) lesz alkalma Verőcén közösségi házban.

Szombat este a megszokott időben 17.00-kor lesz előesti szentmise Verőcén a kápolnában.

Szombat délután 17.00-kor kezdődik Kóspallagon a 4. ima-katekézis alkalom. Mindenkit nagy szeretettel várunk a négy egyházközséggel közös lelki készületre. Akinek az utazás gondot okoz, kérünk jelezze, vagy iratkozzon föl a sekrestyében, és gondoskodunk fuvarról!

Előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29-e és augusztus 2-a között tartjuk.

Szeretettel várjuk a fiatalokat 13 éves kortól az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozójára május 4-én, szombaton az alsógödi plébániára. A nap során szentmisén veszünk részt, előadást hallhatunk az imádságról, melyet kiscsoportokban és műhelyekben dolgozunk fel, illetve kötetlen, játékos programokkal is készülünk. További
információk és jelentkezés a közösség Facebook oldalán található.

Május 18-án Pünkösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!