Hirdetések – 2024. február 18.

Hétfő este 18.30-tól bibliakört tartunk a paplakban.

Hétfőn és szerdán este a megszokott időben, 17.45-kor lesz Verőcén a kápolnában a szentmise.

Kedden este 17.45-kor lesz szentmise Kismaroson.

Kedden 18.30-tól az egyháztanács tagjaival találkozunk a paplakban.

Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.

Péntek délelőtt 11.00-kor lesz Ráduly Ferenc atya temetése Mátraszentimre-Fallóskúton. A temetésre különbuszt szervezünk. 7.30-kor találkozunk Verőcén a baptista
templom közelében lévő buszmegállóban. A buszra jelentkezni a sekrestyében kitett lapon, illetve Menyhárt Móninál lehet e-mailben, vagy telefonon (pamenymoni@gmail.com; 06 30 197 5431). A busz költsége egy nagylelkű támogatásnak köszönhetően 2000,-Ft/fő. Aki teheti, ne külön, hanem a közös busszal jöjjön, hogy a busz valóban megteljen. Fontos információ, hogy Ferenc atyát urna sírba temetik, így nincs lehetőség koszorú elhelyezésre. Kérjük ne hozzunk a temetésre koszorút!

Péntek délután 16.00-tól a nano és mikroifis gyerekeket várjuk Verőcén a közösségi házban.

Péntek este 18.00-kor a verőcei templomban gyászmise keretében imádkozunk Ráduly Ferenc atyáért, hogy azok is elbúcsúzhassanak tőle, akik a temetésen nem tudnak
részt venni. A szentmisét követően Ferenc atya hajdani cserkészeinek vezetésével tartunk még rövid emlékezést.

Péntek este itt Kismaroson 17.45-kor igeliturgia lesz, utána pedig keresztutat imádkozunk.

Szombaton 17 órakor lesz előesti szentmise Verőcén a kápolnában.

Újra van lehetőség közösen imádsággal kiállni a Váci Kórház szakrendelője előtt a megfogant magzatok védelméért, megszületésükért. Részletekről a kismarosi koordinátornál, Kende Adrinél (kendea@gmail.com) érdeklődjünk!

Előre hirdetjük, hogy március 2-a szombat délelőtt kerül majd sor a roratén résztvevő gyermekek közös programjára.