Hirdetések – 2023. október 29.

Október hónapban külön szeretettel hívunk mindenkit a szentmisék előtti közös rózsafüzér imádságra.

Hétfőn a megszokott időben van a szentmise Verőcén a kápolnában.

Kedden délután a hittanos gyerekeknek „Mindenszentek-partyt” tartunk a verőcei közösségi
házban 15.00-18.00 között. Szeretettel várunk minden iskolást, akinek van kedve Mindenszenteket vidámsággal ünnepelni. Jó volna, ha mindenki beöltözne egy számára kedves szentnek! A fiúk innivalót, a lányok sütit hozzanak.

Szerda, november 1-je, Mindenszentek napja parancsolt ünnep. A Ciszterci Nővéreknél reggel 8.00-kor, Verőcén a templomban délelőtt 9.30-kor, Kismaroson pedig este 18.00-kor lesz szentmise. A kápolnában aznap nem lesz szentmise!

Csütörtökön, halottak napján, a szokásos rend szerint lesz a szentségimádás, illetve este 18.00-kor lesz szentmise. A szentmisét követően rövid imádságot tartunk a temetőben elhunytjainkért.

Pénteken 16.00-tól a nano és mikro-ifisekkel találkozunk Verőcén a közösségi házban.

Köszönjük a paplak-átalakítása kapcsán kapott sok segítséget.