Hirdetések – 2023. október 8.

  • Október hónapban külön szeretettel hívunk mindenkit a szentmisék előtti közös rózsafüzér imádságra.
  • Kedden 9.00-tól van baba-mama klub a verőcei közösségi házban.
  • Szerdán 18.30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz alkalma Verőcén a plébánián.
  • Csütörtökön a szokásos rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Pénteken 16.00-kor találkozunk először a közösségi házban azokkal a gyermekekkel, akik idén kezdik meg az elsőáldozásra készülést. 17.00-tól a gyermekek szüleivel tartunk megbeszélést.
  • Elkezdődött a paplak átalakítása, hogy közösségeink számára még inkább otthonos és alkalmas legyen. Hálásan köszönjük mindenkinek az ezzel kapcsolatos segítséget, erőfeszítéseket.
  • Előre hirdetjük, hogy október 21-e, szombat estére a négy egyházközség számára közös találkozót szervezünk Verőcén a közösségi házban. A találkozó a püspök atya által meghirdetett lelki előkészület része, amellyel Egyházmegyénk alapításának 1000 éves évfordulójára és a felújítás alatt álló Székesegyház átadására, megszentelésére készülünk. A 18.00-20.00 között tervezett alkalmon imádság, dicsőítés, rövid lelki tanítás, beszélgetés, kötetlen együttlét és szeretetvendégség vár ránk. Nagy szeretettel hívjuk már előre is mind a négy egyházközség minden tagját, családokat és egyedülállókat, fiatalokat és időseket egyaránt.
  • Beteltek a helyek az október 28-a szombati, Pálosszentkútra, a pálos Mária kegyhelyre szervezett buszos zarándoklatra. Aki még szeretne jönni, várakozó-listára tud feliratkozni. Akik eddig jelentkeztek, kérjük, hogy a szentmise után készpénzben fizessék be a részvételi díjat, ezzel véglegesítve jelentkezésüket. Akinek ez valami miatt gondot okoz, akár az összeg, akár a készpénz, nyugodtan jelezze. Az útiköltség díja 7000,-forint fejenként. A zarándoklatra reggel 7.00-ás indulást tervezünk Verőcéről, és legkésőbb 18.30-as hazaérkezést.