Hirdetések – 2023. szeptember 3.

  • Szeptember 6-án, szerdán 17.30-as kezdettel ingyenes kamarakoncertet ad templomunkban a Nemzeti Filharmonikus Zenekar 5 vonós művésze. A Nemzeti Filharmonikus Zenekar fennállásának száz éves jubileumát ünnepeljük 2023-ban. A jeles évforduló alkalmából 100 helyszínen 100 ajándék kamarakoncerttel szeretnének kedveskedni a közönségnek. Nagy öröm számukra, hogy ily módon eljuthatnak Kismarosra is. Műsorunkat, Bach, Vivaldi, Lachner, Massenet és Mozart műveiből válogatták. Az előadás kb. 60 perc, szünet nélkül.
  • Csütörtökön a szokásos rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Egyházmegyénk életvédő csoportja az életért való csendes kiállásra, imádságra hív mindenkit a “40 nap az életért” kezdeményezés keretében. Aki tud, kapcsolódjon bele ebbe a szép és fontos kezdeményezésbe. Részletek a plakáton.
  • Szeptember 16-17-én lesz a hétkápolnai búcsú, melynek lelki programjaira mindenkit szeretettel várnak. Részletek a plakáton.
  • Ugyancsak szeptember 16-ára egyházmegyei családos zarándoklatot hirdetnek Szobról Márianosztrára, amelyre szeretettel várják egyházközségeink családjait is. Részletek a plakáton.