Hirdetések – 2023. június 18.

  • Hálásan köszönjük az úrnapi ünneppel kapcsolatos sok szolgálatot, készületet a gitáros zenekarnak, a díszítőknek és minden segítőnek!
  • Hétfőn és szerdán a verőcei kápolnában a megszokott időpontban 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön a szokásos rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Urbán Gábort, aki az év folyamán diakónusként közöttünk szolgált, szentelése alkalmából miseruhával szeretnénk megajándékozni. Aki szívesen felajánl adományt erre az ajándékra, a sekrestyében Valikánál tudja megtenni.
  • Szombat este ismét fönt a templomban lesz a verőcei szentmise, amely Gábor verőcei újmiséje is egyben.
  • Vasárnap lesz Gábor újmiséje Kismaroson, a szentmise kivételesen 10.00-kor kezdődik! Kérjük, a mise utáni szeretetvendégségen maradjanak a kedves testvérek, és aki tud, járuljon hozzá süteménnyel a vendégséghez!