Hirdetések – 2023. június 4.

  • Hétfőn a bibliakör elmarad.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk Verőcén a plébánián.
  • Csütörtökön a megszokott rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Vasárnap Úrnapján reggel 8-órakor nem lesz szentmise, hanem 9.00-kor tartunk közös szabadtéri szentmisét, utána pedig úrnapi körmenetet. A kicsit rendhagyó körmenet után közös agapét tervezünk a templomkertben, amelynek előkészítésére segítséget kérünk. Az alábbi táblázatban lehet feliratkozni: Úrnapi feladatok táblázat. Szeretnénk, ha az Oltáriszentség, az Egység szentségének ajándékát együtt ünnepelhetnénk hálát adva azért, hogy az Oltáriszentség Jézus velünk van a hétköznapi életünk terein. Az úrnapi körmenet oltárainak, útvonalainak díszítésére szeretettel kérjük a fiatalabb nemzedék segítségét is, a gyermekeket pedig virágszirom szórására, és virágszőnyeg készítésre hívjuk. Szeretnénk, ha mind a készület, mind a liturgia a közösség egységének kifejeződése, ünnepe lenne.
  • Még lehet jelentkezni az idei napközis hittantáborba, melyet július 24-28-a között tartunk. Kérjük, a szervezés megkönnyítése érdekében a mihamarabbi jelentkezést! Az jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók. A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8