Hirdetések – 2023. május 21.

  • Májusban a szentmisék előtt a lorettói litániát imádkozzuk.
  • Hétfő este 18.30-tól az egyháztanács tagjaival találkozunk a paplakban. A Biblia-kör kivételesen elmarad.
  • Csütörtökön a megszokott rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Péntek délután 16.00-tól az elsőáldozásra készülőkkel találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Vasárnap köszöntjük nyolcvanadik születésnapja alkalmából Beer Miklós püspök atyát fél 5-től Nagymaroson a plébániakertben. Az erre az alkalomra megjelent Egybeszerettél minket című könyvéről Csáki Tibor atya beszélget majd Miklós atyával. A május 28-i, esti, fél 7-es nagymarosi szentmisén a papi hivatásokért adnak hálát. A zenei szolgálatot Sillye Jenőék adják.
  • Szeretettel buzdítjuk a testvéreket, hogy amennyiben szeretnének jönni, ne felejtsenek el feliratkozni a június 3-ára tervezett egyházközségi buszos kirándulásra. A Győrbe, Apor Vilmos vértanúságának helyére tervezett, négy egyházközséggel közös zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével: https://forms.gle/tLvGc5G1xcZ4aWfP8. Internetes jelentkezés esetén, a Verőcei Egyházközség számlájára kérjük az előleg utalását: 11742094-20163154-00000000. Közleménybe a név és “adomány” szó beírását kérjük.
  • Elindult a jelentkezés az idei napközis hittantáborba, melyet július 24-28-a között tartunk. Az jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók. A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8