Hirdetések – 2023. május 14.

  • Májusban a szentmisék előtt a lorettói litániát imádkozzuk.
  • Csütörtökön a megszokott rend szerint lesz a szentségimádás.
  • Péntek délután 16.00-tól a tavalyi elsőáldozókkal, mikro-ifisekkel találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Szombaton van a nagymarosi ifjúsági találkozó. Szeretettel hívjuk a fiatalokat erre az alkalomra.
  • Vasárnap a 9.30-as szentmise után tartjuk a hősök-napi megemlékezést. Mindenkit szeretettel hívunk!
  • Előre hirdetjük, hogy nyolcvanadik születésnapja alkalmából köszöntjük Beer Miklós püspök atyát május 28-án, vasárnap fél 5-től Nagymaroson a plébániakertben. Az erre az alkalomra megjelent Egybeszerettél minket című könyvéről Csáki Tibor atya beszélget majd Miklós atyával. A május 28-i, esti, fél 7-es nagymarosi szentmisén a papi hivatásokért adnak hálát. A zenei szolgálatot Sillye Jenőék adják.
  • Előre hirdetjük, hogy az idei napközis hittantábort július 24-28-a között tervezzük. Hamarosan elkészül a jelentkezési lap.
  • Június 3-a szombatra a négy egyházközséggel buszos kirándulást szervezünk Győrbe. Az utazás költsége előreláthatólag 5000,- / fő. A programok között szerepel: szentmise a Győri Székesegyházban, Boldog Apor Vilmos sírjának és a Boldog Apor Vilmos Emlékkiállításnak meglátogatása. A zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével: https://forms.gle/tLvGc5G1xcZ4aWfP8. Internetes jelentkezés esetén, a Verőcei Egyházközség számlájára kérjük az előleg utalását: 11742094-20163154-00000000. Közleménybe a név és “adomány” szó beírását kérjük.
  • Május 15-én márianosztrai zarándoklat lesz a szokott rend szerint.