Hirdetések – 2022. december 4.

  • Köszönjük a múlt vasárnapi, adventi lelkinap szervezésében, lebonyolításában kapott sok segítséget, és hálát adunk a közös töltődés öröméért.
  • Advent folyamán Kismaroson kedden és csütörtökön reggel 6.15-kor vannak a hajnali misék. A szentmisék után meleg tea és közös reggeli vár ránk a Major Sándor teremben. Köszönjük mindazoknak, akik ennek előkészítésében segítenek.
  • Adventben hétköznap este nincsenek szentmisék.
  • Hétfő este 18.30-kor Biblia-kör lesz a paplakban.
  • Szerdán 21.00-kor ismét taize-i imaóra lesz a paplakban. Mindenkit szeretettel hívunk.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Pénteken délután 16.00-tól a tavalyi elsőáldozókkal találkozunk a verőcei közösségi házban. Az alkalom 16.45-ig tart. 16.45-től pásztorjáték próbát tartunk.
  • Előre hirdetjük, hogy Kismaroson december 15-én csütörtök késő délután és este lesz adventi gyóntatás.
  • Aki idén még nem fizetett egyházi hozzájárulást, megteheti ezt még banki átutalással is új bankszámlaszámunkra (Római Katolikus Egyházközség Kismaros 10700323-73843063-51100005 CIB bank) vagy a sekrestyében Valikáéknak is odaadhatja.
  • Az egyházközségünk kezdeményezésében ismét két körben is megvalósul az élő adventi kalendárium, ami Kismaros házainak ablakán nyílik meg minden este december 1. és 24. között. Karácsonyra pedig egész Kismaros fénybe fog borulni, reményt adva ezzel, hogy a világosság legyőzi a sötétséget. Az újonnan nyíló ablak előtt 18 és 19 óra között kültéri vendégvárás lehetséges, ezért érdemes vinni saját bögrét. A pontos helyszíneket a kihelyezett plakáton lehet megnézni. Áldott adventi várakozást kívánunk!