Hirdetések – 2022. november 28.

  • A múlt vasárnapi gyűjtés folyamán 325 000 forint jött össze a rászoruló család javára. Köszönjük a testvérek nagylelkű adományait.
  • Advent folyamán Kismaroson kedden és csütörtökön reggel 6.15-kor lesznek a hajnali misék. A szentmisék után meleg tea és közös reggeli vár ránk. Köszönjük mindazoknak, akik ennek előkészítésében segítenek.
  • Adventben hétköznap este, első péntek kivételével, nem lesznek szentmisék.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Pénteken délután 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a verőcei közösségi házban. Az alkalom 16.45-ig tart. 16.45-től pásztorjáték próbát tartunk azoknak a gyerekeknek, külön a kismarosiaknak és külön a verőceieknek, akik szívesen részt vesznek a december 24-e délutánra tervezett pásztorjátékban.Aki nem tud eljönni, Kismaroson, a helyszíni pásztorjáték próbákon is csatlakozhat, vasárnaponként a 9.30-as szentmise után.
  • Első pénteken 17.45-kor lesz szentmise.
  • Szeretettel ajánljuk a testvéreknek a ferencesek által összeállított, hátulról elvihető adventi készületi naptárat.