Hirdetések – 2022. november 20.

  • Most vasárnap a szentmiséken egyházközségünk egy nehéz helyzetbe került családjának gyűjtünk. Köszönjük a testvérek nagylelkű adományait!
  • Hétfőn 18.30-tól Biblia-kör lesz a paplakban.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk 18.30-kor a verőcei közösségi házban.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Pénteken délután 16.00-tól a tavalyi elsőáldozók közösségének lesz alkalma a verőcei közösségi házban.
  • Vasárnap délután közös adventi lelkinappal szeretnénk megkezdeni a karácsonyi készületi időt. A szentmise kivételesen 11.00-kor lesz, majd helyben hívjuk bográcsos ebédre a testvéreket. A főételről központilag gondoskodunk, a résztvevőktől süteményt szeretettel fogadunk. A délutáni lelki program alatt gyerekvigyázást biztosítunk. A nagyobb gyerekeknek lehetőségük lesz a cserkészek segítségével adventi koszorút készíteni. Az együttlétet az adventi koszorúk megáldásával, közös adventi gyertyagyújtással zárjuk 16.00-kor.
  • Ugyanezen a napon, november 27-én, vasárnap délelőtt 10 órakor nyílik meg a felújított falumúzeum Kiskarácsony című kiállítása, ahol szép régi, illetve fenntartható karácsonyi díszítéseket mutatnak be az alkotók. Nagy szeretettel várnak mindenkit a megnyitóra, illetve a kiállítás megtekintésére.
  • Előre hirdetjük, hogy az Advent folyamán Kismaroson kedden és csütörtökön reggel 6.15-kor lesznek a hajnali misék.