Hirdetések – 2022. november 13.

  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Pénteken délután 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz alkalma a verőcei közösségi házban.
  • Jövő vasárnap templomunk búcsúját ünnepeljük. A 9.30-as ünnepi szentmise egy részét a sváb ősökre emlékezve németül olvassuk, imádkozzuk majd.
  • Jövő vasárnap, november 20-án a közösségünk egy éppen nehéz helyzetbe került családja számára tervezünk gyűjtést.
  • Előre hirdetjük, hogy november 27-én vasárnap délután közös adventi lelkinappal szeretnénk megkezdeni a karácsonyi készületi időt. A szentmise kivételesen 11.00-kor lesz, majd helyben hívjuk bográcsos ebédre a testvéreket. A főételről központilag gondoskodunk, a résztvevőktől süteményt szívesen fogadunk. A délutáni lelki program alatt gyerekvigyázást biztosítunk. A nagyobb gyerekeknek lehetőségük lesz a cserkészek segítségével adventi koszorút készíteni. Az együttlétet az adventi koszorúk megáldásával, közös adventi gyertyagyújtással zárjuk 16.00-kor.