Hirdetések – 2022. október 30.

  • November 1-je, kedd, Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. Kismaroson 9.30-kor lesz szentmise a templomban. A ciszterci nővéreknél reggel 8.00-kor lesz szentmise.
  • November 2-án, szerdán, halottak napján este 18.00-kor lesz szentmise, és a szentmisét követően a temetőben tartunk rövid imádságot elhunytjainkért.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Szombaton 16.00-tól a mini-ifisekkel, 5-6. osztályos gyerekekkel találkozunk a plébánián.
  • Szeretettel ajánljuk az “Élő kenyér” c. misekalauz kiadványt 6 éves kortól gyermekeknek. A kiadvány ára 450,-. Ha elég sokan rendelnek belőle, a szállítás ingyenes. Aki szívesen rendelne belőle, keresse e-mailben Gável Bernadett hitoktatót: bernadett@gmail.com Részletes információ: https://www.evangelium365.hu/webshop/termek/2_elo_kenyer_termekcsalad_gyermekeknek/168