Hirdetések – 2022. október 23.

  • Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért.
  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kör lesz a paplakban.
  • Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat baba-mama klubra kedd délelőttönként 9.00-tól.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Csütörtök este 17.30-tól szentgyónásra lesz lehetőség.
  • Pénteken 16.00-tól a volt elsőáldozókkal találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Népszámlálás zajlik Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.
  • Szombaton, október 29-én Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség a sződligeti plébánián. Szeretettel hívjuk a találkozóra a gyerekeket, fiatalokat 12 éves kortól. A program reggel 9 órakor kezdődik, és a 18 órási szentmisével zárul. Részletek és regisztráció a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon.
  • Előre hirdetjük, hogy november 1-je, Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. Kismaroson 9.30-kor lesz szentmise a templomban. A Ciszterci Nővéreknél reggel 8.00-kor lesz szentmise.
  • Előre hirdetjük, hogy november 2-án, halottak napján este 18.00-kor lesz szentmise, és a szentmisét követően a temetőben tartunk rövid imádságot elhunytjainkért.