Hirdetések – 2022. október 2.

  • Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Világunknak e békétlen és zűrzavaros napjaiban külön szeretettel hívunk mindenkit erre az imádságra.
  • Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat baba-mama klubra kedd délelőttönként 9.00-tól a Major Sándor terembe.
  • Kedden este 18.30-tól, a szentmise után az egyházközségi tanács tagjaival szeretnénk találkozni a Major teremben.
  • Csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Pénteken lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek első alkalma 16.00-tól a verőcei közösségi házban.
  • Szombaton közös kirándulásra hívjuk az elsőáldozásra készülő gyerekeket, a volt elsőáldozókat, mini-ifiseket, és a kis és nagy ifiseket segítőként. 9.30-kor találkozunk a verőcei templom előtt, és 15.08-ra érkezünk vissza a királyréti kisvasúttal Kismarosra. A túra célállomása Szokolya, ahol a templom mellett költjük majd el szendvics-ebédünket, majd a sportpályán tervezünk métázni, focizni. A kisvasúttal megteendő visszaút miatt kérünk visszajelzést azoktól, akikre számíthatunk!
  • Újra tartunk biblia-kört kéthetente hétfő este 18.30-tól a Major Sándor teremben. Az első alkalom október 10-én lesz. Szeretettel hívunk mindenkit a Szentírás közös olvasására.
  • Szeretettel várja jó hallású új tagok jelentkezését templomunk vegyes kara és gitáros kórusa egyaránt, nemtől, kortól függetlenül. A próbákról és a részletekről érdeklődni Embey Gabinál vagy Réti Józsinál lehet.
  • Előre hirdetjük, hogy október 1-je és november 28-a között népszámlálás zajlik Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.