Hirdetések – 2022. szeptember 4.

  • Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik felnőttként szeretnének a keresztség szentségében részesülni, elsőáldozáshoz járulni, bérmálkozni, vagy újrakezdőként hitünk alapjaival ismerkedni. Az első alkalommal szeptember 14-én, szerdán este 18.30-tól találkozunk a verőcei közösségi házban.
  • Szeretettel várja jó hallású új tagok jelentkezését templomunk vegyes kara és gitáros kórusa egyaránt, nemtől, kortól függetlenül. A próbákról és a részletekről érdeklődni Embey Gabinál vagy Réti Józsinál lehet.
  • Szeptember 10-11-én tartják a Vác-Hétkápolnai búcsút. Szombaton a programok délután 17-tól kezdődnek, és éjféli szentmisével zárulnak. Vasárnap 9.00-kor ünnepi körmenet indul a Székesegyháztól, 10.00-kor megyés püspök atya celebrál szentmisét.
  • A héten csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • Csütörtökön este 18.00-tól szentgyónásra van lehetőség.