Hirdetések – 2022. június 19.

  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • A héten csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás.
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia életvédő napot szervez. Ezen a napon, egyazon időben az ország összes egyházmegyéjében levetítik a Váratlan élet amerikai játékfilmet. A történet középpontjában az életvédelem áll, kendőzetlen valósággal mutatja be az abortuszt és annak következményeit, de Isten irgalmát is erősen sugallja. A vetítés időpontja egyházmegyénkben: 2022. június 24., péntek 18.00, Vác, Apor Vilmos Katolikus Főiskola, II. János Pál pápa terem. A belépés ingyenes! A filmet magyar szinkronnal vetítjük. A vetítést követően rövid kerekasztal-beszélgetést tervezünk.
  • Szombaton, június 25-én egyházközségi családi napot tartunk. Szeretettel hívunk minden családot Törökmezőre, reggel 9-től este 7 óráig. A nap során lesz gyerekbarát kirándulás, lelki program, bográcsozás, családi kvíz.
  • Előre hirdetjük, hogy július 2-a szombaton egyházmegyei családtalálkozó lesz Veresegyházon, értékes programokkal, ragyogó találkozási lehetőségekkel A családi napra érdemes előzetesen regisztrálni: https://www.csaladtalalkozo.hu/kapcsolat/.
  • A holnapi napon, június 20-án jár le a napközis hittantáborba jelentkezés lehetősége, azon túl nem tudunk jelentkezéseket fogadni.
  • Szeretettel hívjuk a fiatalokat, 12 éves kortól egyházmegyei régiónk, az Észak-Dunás nyári táborba, amelyet július 4-9-e között tartunk Nagymaroson. Regisztrálni az interneten lehet a mente.hu honlapon keresztül. A jelentkezési határidő ugyancsak június 19-e.