Hirdetések – 2022. június 5.

  • Pünkösdhétfőn Verőcén lesz szentmise 9.30-kor a templomban. A szentmise keretében a templom Szent András Scolája Bárdos Lajos: Missa tertia című művét énekli. Orgonán közreműködik Varga Petra orgonaművész.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • A héten csütörtökön a megszokott rendben lesz szentségimádás. Este 18.00-tól gyónási lehetőség van a templomban.
  • Előre hirdetjük, hogy június 19-én vasárnap, Úrnapján Beer Miklós püspök atya tartja majd a 9.30-as szentmisét, és azt követően a kisebb, templom körüli ünnepi körmenetet. Köszönjük a testvérek megértését.
  • Előre hirdetjük, hogy június 25-ére egyházközségi családi napot tervezünk. Szeretettel hívunk minden családot Törökmezőre, június 25-én reggel 9-től este 7 óráig. A nap során lesz gyerekbarát kirándulás, lelki program, bográcsozás, családi kvíz. Részletekkel később jelentkezünk. Akit érdekel, iratkozzon fel a sekrestyében.
  • Előre hirdetjük, hogy július 2-a szombaton egyházmegyei családtalálkozó lesz Veresegyházon, értékes programokkal, ragyogó találkozási lehetőségekkel A családi napra érdemes előzetesen regisztrálni: https://www.csaladtalalkozo.hu/kapcsolat/.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként, 6.-osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap online érhető el: https://forms.gle/tWDouCm9aZJRPj9L9. A jelentkezési határidő június 20-a!
  • A Szent Lőrinc Szociális Szolgáltató házi segítségnyújtást és étkeztetést kínál idős vagy beteg emberek számára. A szolgáltatást igénybe veheti minden kismarosi idős és/vagy gyönge egészségi állapotú személy, akiknek az önellátás nehézséget jelent. További részletek a kihelyezett plakáton olvashatók.