Hirdetések – 2022. május 29.

  • Hétfő este Bibliakört tartunk a Major Sándor teremben.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • Május hónapban a szentmisék előtt lorettói litániát imádkozunk.
  • Előre hirdetjük, hogy június 25-ére egyházközségi családi napot tervezünk. Szeretettel hívunk minden családot Törökmezőre, június 25-én reggel 9-től este 7 óráig. A nap során lesz gyerekbarát kirándulás, lelki program, bográcsozás, családi kvíz. Részletekkel később jelentkezünk. Akit érdekel, iratkozzon fel a sekrestyében.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29. között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként, 6.-osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap online érhető el: https://forms.gle/tWDouCm9aZJRPj9L9. A jelentkezési határidő június 20-a!
  • A Szent Lőrinc Szociális Szolgáltató házi segítségnyújtást és étkeztetést kínál idős vagy beteg emberek számára. A szolgáltatást igénybe veheti minden kismarosi idős és/vagy gyönge egészségi állapotú személy, akiknek az önellátás nehézséget jelent. További részletek a kihelyezett plakáton olvashatók.