Hirdetések – 2022. május 22.

  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • Május hónapban a szentmisék előtt lorettói litániát imádkozunk.
  • Péntek délután 16.00-tól vizsgával és próbával egybekötött alkalmat tartunk az elsőáldozásra készülő gyerekek számára a templomban.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalom a verőcei közösségi házban.
  • Szombat reggel 9.30-tól lesz az elsőáldozók gyóntatása a templomban.
  • Vasárnap reggel 8.00-kor igeliturgia lesz.
  • Vasárnap, Urunk Mennybemenetelének ünnepén a 9.30-as szentmisében közösségünkből 23 gyermek találkozik a szentmisén először az Oltáriszentség Jézussal. Az elsőáldozók nagy létszáma miatt ajánljuk, hogy, aki az elsőáldozásban nem érintett, kivételesen inkább az előesti szentmisére vagy a nővérekhez a 11.00-es szentmisére jöjjön. Imádkozzunk az elsőáldozókért!
  • Előre hirdetjük, hogy június 25-ére egyházközségi családi napot tervezünk. Szeretettel hívunk minden családot Törökmezőre, június 25-én reggel 9-től este 7 óráig. A nap során lesz gyerekbarát kirándulás, lelki program, bográcsozás, családi kvíz. Részletekkel később jelentkezünk. Akit érdekel, iratkozzon fel a sekrestyében.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap online érhető el: https://forms.gle/tWDouCm9aZJRPj9L9.