Hirdetések – 2022. május 15.

  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kör lesz a Major Sándor teremben.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • Május hónapban a szentmisék előtt lorettói litániát imádkozunk.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalom a verőcei közösségi házban.
  • Jövő vasárnap, május 22-én 9.00-kor tartjuk a Hősök napi megemlékezést. Mindenkit szeretettel hívunk. Akik a fél 10-es szentmisére jönnek, bátorítjuk őket, hogy ha tehetik, kicsit hamarabb érkezzenek, és vegyenek ők is részt ezen a közös ünnepen!
  • Előre hirdetjük, hogy június 25-ére egyházközségi családi napot tervezünk. Szeretettel hívunk minden családot Törökmezőre, reggel 9-től este 7óráig. A nap során lesz gyerekbarát kirándulás, lelki program, bográcsozás, családi kvíz. Részletekkel később jelentkezünk. Akit érdekel, iratkozzon fel május 22-éig (jövő vasárnap) a sekrestyében.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként, 6.-osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap hátulról elvihető, vagy online elérhető.