Hirdetések – 2022. május 1.

  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kör lesz a Major Sándor teremben.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • Május hónapban a szentmisék előtt lorettói litániát imádkozunk.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalom a verőcei közösségi házban.
  • Szombatra kirándulást hirdetünk az elsőáldozásra készülőknek. A kirándulásra szeretettel hívjuk a kezeseket és a mini-ifiseket is, vagy nagyobbakat segítőnek! Reggel 8.30-kor találkozunk a vasútállomáson, és a 8.43-as vonattal megyünk Zebegénybe. A vonatjegyet mindenki maga vegye meg odafele Zebegényig, visszafelé pedig Nagymaros-Visegrádtól. Nagymarosról a 14.12-es vonattal szeretnénk visszajönni, amely 14.17-kor van Verőcén. Készüljünk sportos, kirándulós öltözékkel, mert szeretnénk métázni, focizni, labdázni is.
  • Vasárnap a reggel 8.00-i szentmise helyett kivételesen igeliturgia lesz.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és az ötödikeseket résztvevőként, 6.-osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.