Hirdetések – 2022. április 24.

  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.
  • Pénteken 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a Major Sándor teremben.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalom a verőcei közösségi házban.
  • Szombaton 18.00-tól Farkas Tünde énekes-előadóművész ad húsvéti koncertet a verőcei templomban. A koncerten közreműködnek még Verbay Zsolt orgonán és Verbay Csaba hegedűn, valamint a Collegium Musicum Marianum gyermekkórus. A koncertre a belépés díjtalan.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és az ötödikeseket résztvevőként, 6. osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.