Hirdetések – 2022. április 17.

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik a húsvéti liturgia széppé tételében segítettek: kántorunknak, a kórus vezetőjének és tagjainak, az orgonistának, a sekrestyésünknek és a templomgondoknak, a díszítőknek-takarítóknak, a ministránsoknak, a felolvasóknak és
mindazoknak, akik imádságos jelenlétükkel hordozták a közös liturgiát!

Húsvét hétfőn 9h30-kor lesz szentmise a templomban.

Kedden és pénteken a megszokott időben lesz esti szentmise.

Kirándulós tavaszi találkozót hirdet az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony közösség minden 12. életévét betöltött fiatal részére. Gyülekező április 23-án reggel fél 9-től a verőcei plébánián, a program délután 16 órás szentmisével zárul. További részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon találhatók.

Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 23-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6. osztálytól fölfele pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.