Hirdetések – 2022. március 27.

  • Kedden délelőtt 9.30-tól baba-mama klub lesz a Major Sándor teremben. Az együttlét alatt lehetőség lesz szentgyónást végezni.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Pénteken 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekekkel találkozunk a Major Sándor teremben, majd 17.00-tól az ő vezetésükkel imádkozzuk a keresztutat. Pénteken a keresztút tehát kivételesen a szentmise előtt lesz!
  • Pénteken 18.30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma Verőcén a közösségi házban.
  • Jövő vasárnap (április 3-án) a Szentföld javára lesz gyűjtés.
  • Jövő vasárnap délután a megszokott nagyböjti hétköznap-esti lelkigyakorlat helyett közös lelki-napra várunk mindenkit. 15.00-17.00 között jövünk majd össze a templomban közös imádságra, két rövidebb elmélkedésre, szentségimádásra. Az alkalom alatt szeretnénk gyerekvigyázást szervezni a Major Sándor teremben. A lelki délután alatt szentgyónás elvégzésére is lesz lehetőség.
  • A további gyóntatási időpontokat, illetve a húsvéti Szent Három Nap liturgiájának időpontjait is kifüggesztjük hátra a hirdetések mellé.