Hirdetések – 2022. március 13.

  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Pénteken kerül sor Áron atya elhalasztott műtétjére, ezért a pénteki, illetve hétvégi kis-ifis és mini-ifis alkalmak megtartása még bizonytalan, szervezés alatt áll. E-mailben küldünk értesítést. Köszönjük testvérek imádságát!
  • Pénteken a keresztutat most a fiatal családosok vezetésével imádkozzuk, ezért a keresztút kivételesen a szentmise előtt, 17.00-kor kezdődik majd!
  • Az Ukrajnában kitört háború következtében sokan kényszerülnek elhagyni otthonukat. Csütörtök délutántól be tudtunk fogadni egy kárpátaljai családot a paplakba. Köszönjük a testvérek összefogását, amellyel a lakást otthonossá tették, és minden segítséget. Imádkozzunk a háború megszűnéséért és a békéért, és tegyünk meg minden tőlünk telhetőt azok megsegítésére, akik nehéz helyzetbe kerültek.