Hirdetések – 2022. február 27.

• Kedden és pénteken a megszokott időben lesznek a szentmisék.
  • A héten szerdán hamvazószerdával elkezdődik a nagyböjti szent időszak. Ne felejtsük el, hogy hamvazószerda szigorú böjti nap. Este 17.45-kor lesz hamvazás és szentmise. Aki hétköznap nem tud eljönni, a szombati és vasárnapi szentmiséken is részesülhet a hamvazás szentelményében.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Péntek délután 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekekkel találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Pénteken a kis-ifis alkalom lesz a verőcei közösségi házban.
  • Nagyböjt péntekein a szentmisék után keresztutat imádkozunk a különböző közösségek vezetésével.
  • Szombat délután 15.00-tól a mini-ifiseknek, a 4-5. osztályos gyerekeknek tartunk plébániai alkalmat a verőcei közösségi házban.
  • A ferencesek által összeállított nagyböjti készületi lap a templomból elvihető. Szeretettel ajánljuk mindenkinek.