2021. november 14.

  • A járvány erősödése miatt továbbra is kérjük a kedves testvéreket, hogy a szentmiséken mindenki viseljen orrot és szájat eltakaró maszkot.
  • A héten hétfőn Áron atya elfoglaltsága miatt kivételesen elmarad a Biblia-kör. Reméljük, hogy két hét múlva tudjuk folytatni az alkalmakat, amelyekre mindenkit szeretettel várunk.
  • A héten szerdán lesz templomunk nagytakarítása a templombúcsú készületeként. Szeretettel kérjük a testvérek segítségét ebben a közös szolgálatban! Akár rövidebb időre is bekapcsolódhatunk a közös munkába, ezzel is kifejezve odaadásunkat. A részletekkel Valikát keressük.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18.30-tól a verőcei közösségi házban.
  • A 4-5. osztályosok, mini-ifisek korosztályával (a volt elsőáldozókkal), kéthetente szombat délután 15.00-16.30 között találkozunk Verőcén a közösségi házban. A legközelebbi együttlétet november 20-ára tervezzük.
  • Szombaton, Krisztus Király ünnepének előestéjén a szentmise után egy órás szentségimádást tartunk, bekapcsolódva a NEK-ért hálaadásképpen tartott világméretű szentségimádásba.
  • Templomunk búcsúünnepét vasárnap tartjuk. 9.30-kor lesz ünnepi, részben német nyelvű szentmise, amelyen az énekkar is szolgál. Szeretettel várjuk erre a szentmisére a családokat és egyházközségünk minden tagját, hogy amennyire a járványhelyzet engedi, mégis egy közösségi, családias liturgiában tudjunk hálát adni templomunkért.
  • Szent Erzsébet napjához közel, jövő vasárnap a karitász javára lesz gyűjtés.