Hirdetések – 2021. november 7.

  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Ahogy már hirdettük, minden hónap 2. csütörtökén este 18.00-19.00 között szentgyónási lehetőség lesz a templomban. A legelső ilyen alkalom a héten csütörtökön lesz.
  • Péntek délután 16.00-kor tartjuk az újonnan elsőáldozásra készülő gyermekek első plébániai alkalmát Verőcén a közösségi házban. Egyelőre ide hívjuk a kismarosi elsőáldozásra készülőket is. A létszámtól és a lehetőségeinktől függően igyekszünk a kismarosiaknak majd külön készülési alkalmakat is szervezni. Akinek segítség, a gyermekek fuvarozásában tudunk segíteni.
  • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18.30-tól a verőcei közösségi házban.
  • A mini-ifis korosztállyal (volt elsőáldozók), 4-5. osztályosokkal kéthetente szombat délután 15.00-16.30 között találkozunk Verőcén a közösségi házban. A legközelebbi együttlétet november 20-ára tervezzük.
  • November 13-án rendezi őszi találkozóját egyházmegyénk Észak-Dunamenti Ifjúsági Régiója, ahová szeretettel várunk minden 12. életévét betöltött fiatalt. A találkozó helyszíne: Kismaros (Művelődési ház). A találkozó témája: Az identitástudat. További információk a mente.hu weboldalon, vagy a közösség Facebook oldalán elérhetőek.