Hirdetések – 2021. szeptember 12.

  • A héten kedden és pénteken este lesz szentmise.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Szeretnénk elindítani, újra indítani minden korosztálynak a rendszeres közösségi alkalmakat. A kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak péntek esténként 18.30-tól lesz alkalma. Most pénteken is találkozunk már Verőcén a közösségi házban. Oda-vissza fuvart tudunk vállalni Kismarosról.
  • Az őszi előáldozásra készülők első plébániai alkalma most pénteken, szeptember 17-én 16.00-kor lesz Verőcén a közösségi házban, és októberben várható az elsőáldozás.
  • Régebb óta terveztük és készülődtünk arra, hogy a 16. életévüket betöltött fiataljaink és az arra készülő katekumenek a bérmálás szentségében részesülhessenek. Ennek lehetséges időpontja a vírusjárvány miatt folyton tolódott. Mivel még nyár elején az idei őszi bérmálásra újra beadtam a püspökségen a kérelmet, a héten kaptam visszajelzést, hogy Zsolt püspök atya szeptember 26-án vasárnap délután 16.00-kor bérmálni jön hozzánk a verőcei templomba. A bérmálásra készülőkkel a héten szombaton este 18.00-kor, illetve vasárnap délután 16.30-kor találkozunk a verőcei közösségi házban. Imádkozzunk a 10 kismarosi, verőcei és kóspallagi fiatalunk és a felnőtt bérmálkozók készületéért!
  • Beer Miklós püspök atyával lesz dedikálás és beszélgetés legutóbbi, Hozzád megyek című interjú könyvéről Kismaroson a művelődési házban, most pénteken 17 órától. Várunk mindenkit szeretettel.