Hirdetések – 2021. július 25.

  • Hétfőn kezdődik egyházközségeink napközis hittantábora, melyet a Verőcei Általános Iskolában tartunk. Kérjük a testvérek imádságát, hogy a táborban minden baj elkerüljön minket, a gyerekek közösséggé alakulhassanak és növekedhessenek Isten szeretetében.
  • Hétfőn este 18.00-i kezdettel a Csattogó-völgyi szent Jakab emlékhelynél lesz szentmise. 17.00-tól egy busz várja az érdeklődőket a verőcei CBA parkolója mellől. A résztvevők 19.00-körül ugyanezzel a busszal vissza is tudnak jönni.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
  • Pénteken az esti szentmise után 18.30-tól a Dunakanyar Szimfonikusok Vonós Zenekara ad koncertet, a Zenélő Dunakanyar sorozat keretében Kismaroson a templomban. A koncert ingyenes, mindenkit szeretettel várunk.