Hirdetések – 2021. június 20.

  • Kedden este 17.45-kor igeliturgiát tartunk.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás
  • Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy regisztráljanak a NEK szeptemberi programjaira. A nem fizetős programokra, mint szeptember 11-i esti bíborosi misére és fáklyás körmenetre, valamint a szeptember 12-i vasárnapi pápai szentmisére is érdemes beregisztrálni. A fiatalokat a szeptember 10-i “forráspont” rendezvényre hívjuk a sport arénába. Aki szívesen csatlakozik az egyházközség csoportjához, az internetes felületen https://www.iec2020.hu/hu/regisztracio válassza a csoportos/családos regisztráció lehetőséget és csoport-kódként írja be a IEC-YDP9-t. Ne felejtsük el a jegyünket az ingyenes programokra is “megvenni”, mert csak így teljes a regisztráció! Akiknek az internetes jelentkezés gondot okoz, írják fel nevüket a sekrestyében és találunk módot a regisztrációra!
  • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
  • Kicsit kitolódott időpontban, jövő vasárnap, június 27-én a 9.30-as szentmisében adunk hálát az elmúlt, sok szempontból különleges tanév minden ajándékáért. A Te Deumra különösen is szeretettel várjuk a gyerekeket, családokat, tanárokat.