Hirdetések – 2021. május 16.

  • Május hónapban a hétköznapi szentmisék, igeliturgiák előtt a lorettói litániát imádkozzuk.
  • Kedden este 17.45-kor igeliturgiát tartunk.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Csütörtök délután, amennyiben az időjárás engedi, közös biciklizést, fagyizást szervezünk az elsőáldozásra készülőknek, és azoknak a nagyobbaknak, akik szívesen vállalnak kezességet. A részletekkel még e-mailben jelentkezünk.
  • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
  • Szombat este 19.00-20.00 között Szentlélek-hívó virrasztást, gitáros dicsőítést tervezünk Verőcén a templom előtt. Mindenkit szeretettel várunk a testvéregyházközségekből is.
  • Pünkösd vasárnap 8.00-kor szentmise lesz.
  • A szokolyai plébánia tábori szálláshelyét szeretnénk még komfortosabbá, harmonikusabbá, a mai igényeknek jobban megfelelővé varázsolni, ezért új emeletes ágyak vásárlását tervezzük. Az új bútorok összerakását, festését, és a szálláshelyek, valamint a közösségi ház tavaszi nagytakarítását, átrendezését május 24-e, pünkösdhétfőre tervezzük, 9 és 17 óra között a kispapok segítségével. A testvéregyházközségekből is szeretettel várunk fiatalokat és idősebbeket is, akik szívesen bekapcsolódnak ebbe a közös munkába, akár egy időre, akár egész napra. Hogy az élelmezésről gondoskodni tudjunk, kérjük, hogy aki tervezi, hogy jön, iratkozzék fel a sekrestyében, vagy küldjön egy e-mailt a plebaniaveroce@gmail.com e-mail címre.