Hirdetések – 2021. május 2.

 • Május hónapban a hétköznapi szentmisék, igeliturgiák előtt a Loretói litániát imádkozzuk.
 • Kedden este 17.45-kor igeliturgiát tartunk.
 • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
 • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
 • Szombat este 17.00-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • A négy település (Verőce, Kismaros, Szokolya, Kóspallag) lelkipásztori ügyeinek összefogására egy központi irodát hoztunk létre a verőcei közösségi házban. A hivatali időben lehet majd ügyeket intézni (temetést, keresztelést, esküvőt, anyakönyvi ügyeket), kedden 16.00-18.00 között, szerdán 15.30-17.30 között és pénteken 10.00-12.00 között. Van új telefonos elérhetőség: +36 30 894 0110, valamint központi e-mail cím: plebaniaveroce@gmail.com. Kérjük, hogy ezentúl, ha nem személyes ügyről van szó, ne Áron atya e-mail címét és telefonszámát, hanem ezeket az elérhetőségeket használják! Az iroda május 5-e szerdától lesz nyitva. A szentmiseszándékok felvétele továbbra is a sekrestyében történik a szentmisék előtt, vagy után.
 • Készülünk nyári táboraink megtartására. Hamarosan küldjük a jelentkezési lapokat. A táborok időpontjai a következők:
  • Napközis hittantábor: július 26-30 (Verőcén és a környéken)
  • Ifjúsági hittantábor: augusztus 1-5 (Badacsonytomajon). Erre szeretettel várjuk a 14 éves korosztályt, a jövőre középiskolába menőket is.
  • Kis-ifis tábor augusztus 8-12 (Badacsonytomajon). Erre a táborra jelentkezhetnek azok is, akik jövőre lesznek 6-7 osztályosok.