Hirdetések – 2021. április 18.

  • A legfrissebb járványügyi rendelkezések szerint április 17-e szombattól ismét lehet nyilvános istentiszteletet tartani. Kérjük azonban, hogy továbbra is fokozottan tartsuk be a védekezési intézkedéseket (maszkhasználat, távolságtartás, kézfertőtlenítés)!
  • Amennyiben az időjárás engedi a vasárnapi szentmisét szabadtéren tartjuk majd. Azok számára, akik betegek, vagy biztonságosabbnak érzik, továbbra is közvetítünk vasárnap szentmisét 11.00-kor a ciszterci nővérektől. Kérjük, hogy vegyük figyelembe a távolságtartás miatt kijelölt, lezárt helyeket, és aki nem fér be a templomba, a kertből, a kihangosításon keresztül vegyen részt!
  • Vasárnap (ápr. 18-án) reggel 8.00-kor igeliturgia lesz a templomban.
  • A 9.30-as szentmisét csak jó idő esetén (ha nem esik és nincs túl hideg) tartjuk szabad téren.
  • Kedden este 17.45-kor igeliturgiát tartunk.
  • Csütörtökön a szokott rend szerint lesz szentségimádás.
  • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
  • Szombaton ugyancsak 17.45-kor lesz szentmise.
  • Miként a testvérek már értesülhettek róla, márciustól a szokolyai és a kóspallagi közösség is hozzánk tartozik. A szentmisék rendjében Kismaroson egyelőre nem lesz változás, ami az időpontot illeti, viszont kéthetente a vasárnap reggel 8.00-as szentmise helyett csak igeliturgiát tudunk tartani. A tervek szerint a hónap páratlan vasárnapjain lenne igeliturgia, páros vasárnapjain pedig szentmise. Az igeliturgia nem szentmise (nincsen benne az áldozati rész), ezért miseszándékot nem lehet rá felvenni. Köszönöm a testvérek megértését, együttműködését.