Hirdetések – 2021. február 28.

Mivel a vírusjárvány igen veszélyes szakaszát éljük, hangsúlyozottan kérjük a testvéreket, hogy fokozott figyelemmel tartsák be az előírásokat, mind a fertőtlenítés, a maszkhasználat, mind a távolságtartás tekintetében Egyelőre még nincsen felsőbb rendelkezés a szentmisén való részvétel korlátozásáról, de szeretettel kérjük a testvéreket – különösen a veszélyeztetetteket, és azokat, akik iskola vagy munkahely miatt sok ember között fordulnak meg -, hogy ezekben a nehéz napokban, hetekben inkább otthonról, közvetítésen keresztül vegyenek részt a szentmisén.

Amennyiben nem lesznek szigorúbb intézkedések:

    • A héten kedden este igeliturgia lesz a megszokott időben, 17.45-től
    • Csütörtökön a szokásos rend szerint lesz egész napos szentségimádás
    • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise. A szentmise után keresztutat imádkozunk.