Hirdetések – 2021. február 7.

  • A héten kedden este igeliturgia lesz a megszokott időben, 17.45-től.
  • A házasság hete keretében február 10-én, szerdán Pécsi Rita tart előadást a férfi-női szerepekről a nagymarosi templomban. Az előadás a nagymarosi plébánia honlapján keresztül interneten is követhető lesz.
  • Csütörtökön a szokásos rend szerint lesz egész napos szentségimádás.
  • Péntek délután a mini-ifiseknek (5-6. osztályosoknak) lesz közösségi alkalma.
  • Péntek este 17.45-kor lesz szentmise.
  • Ugyancsak a házasság hete keretében vasárnap a 9.30-as szentmisén a házaspárok megújíthatják házassági esküjüket és külön áldásban is részesülhetnek.
  • A koronavírus miatt idén a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatása elmarad. Azon idős, vagy beteg testvéreink, akik szeretnének a betegek kenetében részesülni, kérjük, jelezzék ezt a kérésüket, és egyénileg, személyesen visszük el nekik a szent kenetet.