Hirdetések – 2020. 11. 08.

  • Szeretettel kérjük a testvéreket, hogy a vírusjárvány súlyosságára való tekintettel fokozott figyelemmel tartsuk be az előírásokat. A templomban legyen mindenkin maszk, és akik nem egy háztartásban élnek, tartsák meg egymástól a másfél méter távolságot. Akik valami oknál fogva karanténban vannak, vagy veszélyeztettségük révén nem tudnak szentmisére jönni, a 9.30-as szentmiséket élőben közvetítjük.
  • Hétfő este, a vírushelyzetre való tekintettel a Bibliakör kivételesen elmarad.
  • Kedden este 17.45-kor igeliturgia lesz a templomban.
  • Szerdánként délelőtt 9.30-tól baba-mama klubot tartunk a Major Sándor teremben. Régi és új tagokat egyaránt szeretettel várunk.
  • Szerda este 18.30-tól az egyháztanács tagjaival találkozunk a Major Sándor teremben.
  • A csütörtöki szentségimádás a megszokott rend szerint lesz.
  • Pénteken este a megszokott időben lesz szentmise.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek (7-8-osoknak) lesz közösségi alkalmuk a verőcei közösségi házban. Oda-vissza fuvart igény szerint szeretettel vállalunk.
  • Jövő hét szombaton, délután 16.30-tól a baba-mamáknak, kisgyermekes családoknak, óvodásoknak “mocorgós misét” tartunk. Szeretettel hívjuk az érintett családokat! Aznap nem lesz 17.45-kor előesti szentmise.
  • Előre hirdetjük, hogy november 21-én szombaton, búcsúnapján az előesti szentmise német nyelvű szentmise lesz.