Hirdetések – 2020. november 1.

  • Hétfőn, halottak napján este 18.00-kor lesz szentmise egyházközségünk elhunyt tagjaiért. A szentmisét követően a temetőben végzünk gyertyafény mellett közös imádságot elhunytjainkért.
  • Kedden este 17.45-kor igeliturgia lesz a templomban.
  • Szerdánként délelőtt 10.00-tól baba-mama klubot tartunk a Major Sándor teremben. Régi és új tagokat egyaránt szeretettel várunk.
  • Szerda este 18.00-kor Major Sándor atya születésének 100. évfordulója alkalmából tartunk szentmisét, amelyet élőben közvetítjük. A járványhelyzet miatt kérjük, hogy aki teheti, és különösen idősebb testvéreink, inkább a közvetítésen keresztül kapcsolódjanak be az ünnepbe.
  • A csütörtöki szentségimádás a megszokott rend szerint lesz.
  • Pénteken, a hónap első péntekén este a megszokott időben lesz szentmise.
  • Péntek délután 16.00-tól a mini-ifiseknek (5-6-osoknak) lesz közösségi alkalmuk a verőcei közösségi házban. Oda-vissza fuvart igény szerint szeretettel vállalunk.
  • Szombaton Vácon az Egyházmegye Oktatási Központjában (Vác, Galamb u. 1.) lesz az Őszi Észak-Dunás Ifjúsági találkozó. Szeretettel hívjuk fiataljainkat 13 éves kortól. A program délelőtt 9.00-kor kezdődik és 16.00-kor szentmisével zárul.
  • Előre hirdetjük, hogy két hét múlva, november 14-én, szombaton délután 16.30-tól a baba-mamáknak, kisgyermekes családoknak, óvodásoknak “mocorgós misét” tartunk. Szeretettel hívjuk az érintett családokat! Aznap nem lesz 17.45-kor előesti szentmise.