Hirdetések – 2020.10.18.

  • Hálásan köszönjük az elsőáldozás előkészületeiben, ünnepi megvalósításában kapott segítségeket, háttérimákat. Imádkozzunk továbbra is a 13 elsőáldozáshoz járult gyermekért és családjaikért, hogy közösségünk élő tagjai legyenek.
  • A koronavírus időszakban, ameddig az időjárás nem fordul extrémre, szeretnénk a 9.30-as szentmiséket kültéren megtartani, hogy így is csökkentsük a fertőzésveszélyt. A hűvösödő időjárásra való tekintettel ezért a 9.30-as szentmisékre érdemes rétegesen, jó melegen fölöltözni. Köszönjük a testvérek türelmét, együttműködését.
  • Kedd este akolitusaink közreműködésével 17.45-től igeliturgiát tartunk. Előtte fél órával rózsafüzér imádságra hívjuk a testvéreket.
  • Szerdánként délelőtt 10.00-tól baba-mama klubot tartunk a Major Sándor teremben. Régi és új tagokat egyaránt szeretettel várunk.
  • A csütörtöki szentségimádás a megszokott rend szerint lesz.
  • Péntek este a megszokott időben lesz szentmise. Előtte rózsafüzért imádkozunk.
  • Péntek este a mini-ifiseknek (5-6-osoknak) lesz közösségi alkalmuk a verőcei közösségi házban. Oda-vissza fuvart igény szerint szeretettel vállalunk. A pontos időpontot még e-mailben jelezzük.
  • Szeretnénk előre tervezhetővé tenni a szentmisén a felolvasást. Ha valaki kedvet érez arra, hogy rendszeres szolgálatra jelentkezzen, kérjük írja fel a nevét és az elérhetőségét, valamint azt az állandó időpontot, ami számára megfelelő lenne a sekrestyében található lapon. Lehet akár havi rendszerességgel is vállalni egy szentmisén a felolvasást. Köszönjük az eddigi feliratkozásokat. Szeretettel bátorítunk mindenkit, hogy ilyen módon is aktív szolgálattal kapcsolódjon be közösségünk életébe.