Hirdetések – 2020. október 11.

  • Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt, valamint a vasárnap reggeli szentmise előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.
  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kört tartunk a Major Sándor teremben.
  • Kedd este akolitusaink közreműködésével 17.45-től igeliturgiát tartunk. Előtte fél órával rózsafüzér imádságra hívjuk a testvéreket.
  • A csütörtöki szentségimádás a megszokott rend szerint lesz.
  • Péntek délután 15.30-tól lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek gyónása, liturgia- és ministránsruha próbával. Szeretettel várjuk szentgyónásra az elsőáldozók szüleit is.
  • Péntek este a megszokott időben lesz szentmise. Előtte rózsafüzért imádkozunk.
  • Péntek este 18.30-tól a kisifiseknek 7-8. osztályosoknak lesz közösségi alkalma a verőcei közösségi házban. Az oda-vissza fuvart szívesen biztosítjuk, azok számára, akik kérik.
  • Szombat délután zárt körben, de élő közvetítéssel tartjuk az idei elsőáldozást. Imádkozzunk a 13 gyermekért, akik most először találkoznak az Oltáriszentség Jézussal, hogy mindvégig hűségesek maradjanak Őhozzá.
  • Szeretnénk előre tervezhetővé tenni a szentmisén a felolvasást. Ha valaki kedvet érez arra, hogy rendszeres szolgálatra jelentkezzen, kérjük írja fel a nevét és az elérhetőségét, valamint azt az állandó időpontot, ami számára megfelelő lenne a sekrestyében található lapon. Szeretettel bátorítunk mindenkit, hogy ilyen módon is aktív szolgálattal kapcsolódjon be közösségünk életébe.