Hirdetések – 2020. szeptember 20.

  • Hétfő délután 14,30-tól, az e-mailben elküldött terv szerint azokkal az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk Major Sándor teremben, akik még az előző tanévben kezdték el a készületet. Ha szükséges, értük tudunk menni az iskolába.
  • A koronavírus időszakban kedd esténként nem tudunk szentmisét tartani. Az igeliturgia megszervezése folyamatban van. Köszönjük a testvérek megértését.
  • A csütörtöki szentségimádás a megszokott rend szerint lesz.
  • Péntek este a megszokott időben lesz szentmise.
  • A következő tavaszra, nyár elejére egyházközségünkben bérmálkozást tervezünk. A bérmálás szentségében azok a 16. életévüket betöltött fiatalok vagy felnőttek részesülhetnek, akik látható módon az egyházközség élő tagjai kívánnak lenni, és szabadon, belülről fakadó, önálló döntéssel készülnek e szentség felvételére. Aki csak szülei, nagyszülei unszolására kívánna csatlakozni a készülőkhöz, annak számára még nem jött el a bérmálkozás ideje. A bérmálkozási felkészítő az első félévben szombat esténként az ifjúsági hittan keretében van, második félévtől külön alkalmakat is tervezünk.