Hirdetések – 2020. június 14.

  • A héten kedden és pénteken a rendes időben17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön a szentségimádási napot újra a régi rend szerint tartjuk.
  • Szombaton délelőtt 10.00-kor Zsolt püspökünk Fazekas Zsoltot diakónussá, Hugyecz Balázst pedig áldozópappá szenteli Vácon a Székesegyházban. A zártkörű ünnepségen csak a meghívott papok és vendégek vesznek részt. Az eseményt azonban a Bonum TV élőben közvetíti, kapcsolódjunk be minél többen ebbe az ünnepbe, és imádsággal kísérjük a szentelendőket.
  • Szombaton a megszokott időben 17.45-kor lesz előesti szentmise.
  • Jövő vasárnap ugyancsak a megszokott időben, reggel 8-kor és 9.30-kor is lesznek szentmisék.
  • Vasárnap este 18.00-kor tartjuk a Magyarkúti Szent Alajos Kápolna búcsúját. Az esti szentmisére szeretettel várjuk a kismarosiakat is.
  • Már sokan jelentkeztek az augusztus elején tartandó napközis hittantáborunkba. Bátorítjuk a szülőket, akik szeretnék, hogy gyermekük részt vegyen a táborban, mihamarabb küldjék el jelentkezésüket. A jelentkezési határidő június 21. Jelentkezési lapokat hátulról a kis asztalról is el lehet vinni, illetve az interneten a honlapunkon is megtalálhatók: https://www.veroceiplebania.hu/