Hirdetések – 2020. június 7.

  • A héten kedden és pénteken a megszokott időben lesz szentmise. A pénteki szentmise előtt fél órával szentgyónásra van lehetőség.
  • Csütörtökön a szentségimádási napot újra a régi rend szerint tartjuk. Mindenkit továbbra is szeretettel hívunk, hogy töltsön időt az Oltáriszentség Jézus előtt, és külön köszönet mindazoknak, akik a járvány idején biztosították ezt a háttérimádságot!
  • Pénteken 18.30-kor a verőcei közösségi házban, plébániakertben a kis ifiseknek lesz alkalma. A kismarosiakat szívesen átvisszük a templomtól az esti szentmise után.
  • A korábban hirdetettektől eltérően mégis lesz szombaton előesti mise Kismaroson 17.45 órakor, ám vasárnap csak 9.45-kor lesz, a reggel 8-as elmarad. Idén kivételesen nem lesz körmenet, de a 9.45-ös szentmise végén közösen imádkozunk az Oltáriszentség előtt és szentségi áldást kapunk.