Hirdetések – 2020. március 8.

  • Hétfő délután 14.30-tól az elsőáldozókkal találkozunk a plébánián. Szilvi néni 14.20-kor tudja őket elhozni az iskolából. Az együttlét 15.45-ig tart.
  • Hétfő este 18.30-kor Biblia-kört tartunk a plébánián.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz este szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a szokott rend szerint.
  • Pénteken a szentmise után keresztutat imádkozunk.
  • A kismarosi karitász élelmiszer- és tisztítószergyűjtést szervez rászoruló kismarosi személyek és családok húsvéti támogatására. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján összeírtuk azokat a dolgokat, amelyre a legnagyobb szükségük van a rászorulóknak. Kérjük, ezeket részesítsék előnyben az adományok kiválasztásánál. Ezek: tisztálkodószerek, mosószer, mosogatószer, papírzsebkendő, szalvéta, cukor, kakaó, húsvéti édesség, margarin, étolaj, sajt, zöldségfélék, krumpli, hagyma, savanyúság. Az adományokat március 22 – ig várjuk a sekrestyébe.
  • Előre hirdetjük, hogy március 15-én, vasárnap a perselygyűjtés a gödöllői Patrónus ház javára lesz, ahol 12 középsúlyos értelmi fogyatékos autista fiatalt gondoznak. Az otthonnak kismarosi vonatkozása is van, mert a bentlakók egyike közösségünk egyik családjába tartozik, édesanyja hosszú évekig a gitáros énekkar oszlopos tagja, zenésze volt. Őt és az otthont is támogathatjuk a március 15-i perselyadományokkal. Hálásan köszönjük a segítséget!
  • Előre hirdetjük, hogy március 15-én, vasárnap a 8.00-as szentmisében lesz idős vagy beteg testvéreink számára a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatása. Akik a betegek kenetében kívánnak részesülni, előtte végezzenek szentgyónást. Igyekszünk erre lehetőséget biztosítani a szentmisék előtt, vagy után.
  • Előre hirdetjük, hogy március 21-én, szombaton 17.00-kor a kismarosi és verőcei ifjúsági hittanosok és egyházmegyénk előkészítő éves papnövendékei Szent Rita életéről mutatnak be két felvonásos színdarabot a kismarosi művelődési házban. A komolyabb hangvételű előadásra mindenkit szeretettel várunk.