Hirdetések – 2020. március 1.

  • Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz este szentmise.
  • Kedd délután 17.00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel találkozunk a verőcei közösségi házban.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a szokott rend szerint.
  • Péntek délután 16.00-tól a mini-ifiseknek (4-5. osztályos gyerekek) van alkalma a Verőcén a közösségi házban.
  • Pénteken az elsőpénteki szentmise után keresztutat imádkozunk a férfiak vezetésével.
  • Péntek este 18.30-kor a kis-ifisek (6-7-8. osztályosok) alkalma kivételesen a Verőcei kápolnában kezdődik.
  • Előre hirdetjük, hogy március 15-én, vasárnap a perselygyűjtés a gödöllői Patrónus ház javára lesz, ahol 12 középsúlyos értelmi fogyatékos autista fiatalt gondoznak. Az otthonnak kismarosi vonatkozása is van, mert a bentlakók egyike közösségünk egyik családjába tartozik, édesanyja hosszú évekig a gitáros énekkar oszlopos tagja, zenésze volt. Őt és az otthont is támogathatjuk a március 15-i perselyadományokkal. Hálásan köszönjük a segítséget!
  • Előre hirdetjük, hogy március 15-én, vasárnap a 8.00-as szentmisében lesz idős vagy beteg testvéreink számára a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatása. Akik a betegek kenetében kívánnak részesülni, előtte végezzenek szentgyónást. Igyekszünk erre lehetőséget biztosítani a szentmisék előtt, vagy után.
  • Előre hirdetjük, hogy március 21-én, szombaton 17.00-kor a kismarosi és verőcei ifjúsági hittanosok és egyházmegyénk előkészítő éves papnövendékei Szent Rita életéről mutatnak be két felvonásos színdarabot a kismarosi művelődési házban. A komolyabb hangvételű előadásra mindenkit szeretettel várunk.